Dziś jest Poniedziałek, 22.04.2019,imieniny Łukasza, Kai, Nastazji
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-01-13 11:04:40

Konkurs na hasło promocyjne Gminy Kampinos - wydłużony termin składania propozycji


Na propozycje haseł czekamy do 10 maja 2016 r.

Kilka tygodni temu Gmina Kampinos ogłosiła konkurs na hasło promocyjne. Ze względu na zainteresowanie konkursem i napływem kolejnych propozycji zdecydowaliśmy o wydłużeniu terminu zgłaszania haseł do 10 maja br. Regulamin oraz zmiana regulaminu dostępne są poniżej w załącznikach. 

Jednocześnie informujemy, że hasła zgłoszone do dnia 31 grudnia 2015 roku biorą nadal udział w konkursie na zmienionych zasadach, tj. z prawem do nagrody.

 

Hasło może być używane do celów promocyjnych i popularyzatorskich w publikacjach promujących, folderach, stronach internetowych, telebimach, podczas imprez, festynów oraz w każdy inny dowolny sposób, zgodnie z wolą Organizatora.

Hasła oceniane będą wg następujących kryteriów:

a) wartości projektowe: inspirowane dziedzictwem kulturowym, przyrodniczym i gospodarczym, oddanie specyfiki, elementów charakterystycznych, oryginalność, zwięzłość,

b) wartości marketingowe: wywoływanie pozytywnych skojarzeń, łatwość rozpoznawania i zapamiętywania, identyfikacja z obszarem i charakterystyką Gminy Kampinos.

c) wartości użytkowe: czytelność i funkcjonalność.

Do kiedy można składać hasła?

Propozycje haseł należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do dnia 10 maja 2016 roku na adres: Gmina Kampinos, ul. Niepokalanowska 3, 05-085 Kampinos z dopiskiem na kopercie „Konkurs na hasło promocyjne”, lub też drogą elektroniczną na adres adm@kampinos.pl, z dopiskiem w tytule maila: „Konkurs na hasło promocyjne”. 

 

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Regulamin konkursu
załącznik Załącznik nr 1 do Regulaminu