Dziś jest Wtorek, 14.07.2020,imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-01-27 11:37:27

Nabór wniosków na odbiór i utylizację azbestu


W związku z uruchomieniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie programu: „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego w 2017 roku” Gmina Kampinos planuje kolejny etap akcji usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy. Akcja będzie realizowana, jeżeli uda się pozyskać środki finansowe na jej przeprowadzenie.

Osoby, które są zainteresowane usunięciem azbestu ze swoich posesji proszone są o składanie wniosków wraz z informacją o powierzchni (w m2) posiadanych wyrobów zawierających azbest, ich stanie oraz o zakresie robót (demontaż materiałów wraz z utylizacją czy sama utylizacja).

 

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Kampinos w pokoju nr 1 do dnia 17 lutego 2017r.

 

Druki wniosku można pobrać w sekretariacie Urzędu Gminy Kampinos, w pokoju nr 1 oraz ze strony internetowej gminy www.kampinos.pl  /DRUK WNIOSKU PONIŻEJ/

Osoby prawne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą składają wnioski o przyznanie dofinansowania indywidualnie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej składają wnioski o dofinansowanie za pośrednictwem gminy.

Urząd Gminy Kampinos zastrzega, że złożenie wniosku o usuniecie materiałów zawierających azbest przez mieszkańca nie jest jednoznaczne z otrzymaniem pomocy.

 

Uwaga! Dotacja na usunięcie azbestu nie może być przeznaczona na wykonanie nowych pokryć dachowych!

 

 

Załączniki

Typ Temat
załącznik Druk wniosku