Dziś jest Poniedziałek, 13.07.2020,imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-02-10 11:36:19

„Złote Gody” naszych Seniorów


Zofia i Ryszard Kwapich, Władysława i Michał Piechota, Ewa i Tadeusz Szmidt, Regina i Jerzy Szymańscy, Elżbieta i Ryszard Włodarscy oraz Barbara i Edmund Zamrzyccy – to małżeństwa z Gminy Kampinos, które związały się ze sobą 50 lat temu. W związku z jubileuszem, nasi Seniorzy zostali zaproszeni na tradycyjną uroczystość „Złotych Godów”. Spotkanie odbyło się w środę, 8 lutego w „Dworze pod Kasztanowcami” w Wiejcy.

Wójt Monika Ciurzyńska przekazała dostojnym Jubilatom „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Seniorzy otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz upominki. W imieniu Rady Gminy życzenia Jubilatom składał Przewodniczący, Piotr Popowski. Uroczystość przygotowała i poprowadziła Magdalena Tomczak, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Nie zabrakło także poczęstunku, toastów oraz jubileuszowego tortu.

Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów ze szkoły w Kampinosie, pod kierunkiem Pani Bogumiły Kowalskiej. Raz jeszcze gratulujemy naszym Jubilatom i życzymy kolejnych, radosnych wspólnych lat życia w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Poniżej galeria zdjęć z uroczystości. 

 

 

Paweł Wróblewski

Galeria: