Dziś jest Poniedziałek, 21.09.2020,imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-09-07 13:47:21

Powrót do szkoły, czyli 4 września w Kampinosie 


Tegoroczne kampinoskie uroczystości związane z rozpoczęciem roku szkolnego oraz wspomnieniem rocznicy wybuchu II Wojny Światowej odbyły się 4 września i rozpoczęły się Mszą św. o godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Kampinosie.

Po Mszy św. obecni na uroczystości przeszli na cmentarz parafialny, gdzie znajdują się mogiły żołnierzy walczących i poległych na tych terenach podczas II Wojny Światowej. Kwiaty na grobach bohaterów złożyła Monika Ciurzyńska, Wójt Gminy Kampinos, Zdzisław Wachnik, wiceprzewodniczący Rady Gminy w Kampinosie, Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, ks. Jan Franciszek Sudoł oraz gość specjalny – Kinga Gajewska, Posłanka na Sejm RP.

Na uroczystości obecny był także poczet sztandarowy ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Zygmunta Padlewskiego w Kampinosie.

Dalsze uroczystości odbywały się tradycyjnie na boisku sportowym przy szkole w Kampinosie.  - Nowy rok szkolny 2017/2017 uważam za rozpoczęty – tym symbolicznym stwierdzeniem Renata Zakowana, p.o. Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kampinosie, oficjalnie powitała całą społeczność szkolną.

Warto podkreślić, że w czasie wakacji część kadry nauczycielskiej uzyskała kolejne stopnie awansu zawodowego: nauczycielem dyplomowanym zostali: Magdalena Owcarz oraz Krzysztof Kolator; nauczycielem mianowanym została Jolanta Zdanowska, zaś nauczycielem kontraktowym zostały Agnieszka Jośko, Kamila Krakowian oraz Agnieszka Jodłowska.

Podczas rozpoczęcia roku odbyło się także pożegnanie Dyrektora Krystiana Ciszewskiego, który odchodzi z kampinoskiej placówki. Ponadto Karolina Miązek zrezygnowała z funkcji zastępcy Dyrektora, natomiast pozostała w szkole jako nauczyciel matematyki.

 

PW

Galeria: